Znajomość języków jest niezmiernie ważna, ale równie istotne są warunki w jakich będzie przebywać nasze dziecko. Bezpieczeństwo malucha, właściwa, troskliwa opieka pedagogiczna, ekologiczne otoczenie, ciekawe zajęcia wpływające na jego ogólny rozwój psychofizyczny oraz odżywianie na bazie naturalnych produktów, przygotowywane na miejscu przez wykwalifikowany personel, to bardzo istotne elementy, na które warto zwrócić uwagę, wybierając placówkę.

Wszystkie powyższe warunki spełnia prywatne przedszkole Białołęka. Warto przejrzeć jego pełną ofertę i rozważyć kandydaturę.

Po pierwsze, to dwujęzyczne przedszkole, usytuowane jest na zamkniętym, chronionym osiedlu w Warszawie, na pograniczu dzielnic Targówek i Białołęka. Jest tam spokojnie i bezpiecznie. Budynek otoczony jest dobrze utrzymanym i zadbanym ogrodem, w którym, w słoneczne dni, bawią się dzieci. Po drugie placówka jest kameralna, umożliwia więc indywidualne podejście do dzieci. Pracująca tu kadra pedagogiczna do każdego podopiecznego podchodzi z sercem i ogromną troską.

Po trzecie dzieci przebywają non stop w środowisku dwujęzycznym, co sprzyja spontanicznej i całkowicie naturalnej nauce drugiego języka, podobnie jak w dwujęzycznej rodzinie.

Na koniec ekologiczne podejście widać tu na każdym kroku. Zabawki ,udostępniane dzieciom, są przede wszystkim drewniane i bezpieczne, pomieszczenia są jasne i dobrze nasłonecznione. Posiłki przygotowywane są na miejscu, we własnej kuchni, przez profesjonalne kucharki i wyłącznie z produktów ekologicznych.

Ta placówka ma same atuty.